NEDEN YILSEZ PANO SOĞUTMA SİSTEMLERİ?

Yılsez Pano klima yaptığı tüm servisleri garantili olarak teslim eder.
Problemin tekrarlaması durumunda herhangi bir bedel talep etmez.

Yılsez Pano klima ürünlerinde, dünyada A sınıfı diye tabir edilen komponentler kullanılmaktadır. Soğutma sistemlerinde en önemli aksamlar kompresör ve fanlardır.

Yılsez Pano klima ürünlerinde Danfoss kompresör ve EbmPapst(Germany) fanları kullanılmaktadır.

* Yılsez Pano klimalarının tüm metal aksamı paslanmaz saçtır.

yilsez-pano-sogutma-firma

YILSEZ PANO SOĞUTMA AVANTAJLARI!

CE BELGESİ

ISO 9001

* AÇILABİLİR KAPAK ile donatılan cihazlarımızın bakımı için; sadece ön kapağın kolayca açılıp görünen kısma basınçlı hava tutulması yeterlidir. (Açılabilir Kapak, dünyadaki emsallerine göre sadece bizim ürünlerimizin sahip olduğu bir özelliktir. [TürkPatentEnstitüsü-faydalı model]) . İthal ürünlerde bu bakımların yapılabilmesi için üretimin durdurulup, cihazın tümden sökülmesi gerekmektedir. Ürünlerimizde 30-40 sn. de yapılabilecek bu bakım diğer ürünlerde en az yarım günün aynı ise ayrılması demektir.

* Hızlı servis, anında yedek parça temini.: Pano klima cihazında herhangi bir sorun oluşması durumunda (cihazın adresimize gönderilmesiyle) maximum servis süremiz 1 gündür. Ayrıca; müşterilerimiz, garantisi biten ürünlerin yedek parça temini konusunda bize bağımlı değildirler. Ürünlerimizde kullanılan tüm ekipmanlar piyasadan kolayca tedarik edilebilen ürünlerdir. İthal ürünlerde, fiziksel olarak farklılaştırılmış komponentler kullanıldığından yedek parça temininde satıcıya her daim bağımlı bir durum söz konusudur. Bu yüzden ithal pano klima kullanıcıları, cihazlarının yedek parça ihtiyaçlarında hem ciddi zaman(ortalama 4-8 hafta) hem de ciddi maddi kayıp yaşarlar. (Örneğin ithal bir klimanın kompresör arızası halinde firmaya sunulacak yeni kompresör maliyeti, “Yeni cihazın yarısından daha fazladır”)

* Sınırsız kapsam garantisi: Yılsez Pano klima cihazlarının garanti kapsamı sınırsızdır. Yani, cihazda kullanıcı hatası sonucu bir problem oluşmuş olsa da garantisi devam eder. Örneğin yanlış voltajda elektrik verilerek zarar görmüş bir cihaz dahi, taahhüt edilen zaman içersinde GARANTİLİDİR. Oysaki ithal ürünlerde üretimden kaynaklanan hatalar sadece garanti kapsamına girer. Bu da, cihaza ilk enerji verildiğinde çalışıyorsa garantisi o an son bulmuştur manasına gelir.

* Stoktan Hemen Teslim: Yılsez Pano klima ürünlerinin tümü stoklu olup, önceden parasını ödeyip 6-8 hafta ürün beklemenizi engeller. Tüm ürünlerimizde (70 adede kadar), teslim süremiz bir (1) gündür.

* Dijital Kontrol: Tüm ürünlerimizde dijital termostad kontrolü bulunmaktadır. Panonun iç sıcaklığının, pano kapaklarını açmadan izlenmesini sağlar. Ayrıca dijital kontrol sayesinde kullanıcılar kolayca pano set değerini değiştirerek panoların iç sıcaklığına dışarıdan müdahale de edebilirler. Bu özellik birçok ithal üründe opsiyonel olarak sunulurken YILSEZ Pano klimalarında standarttır.

* Ücretsiz İade ve Kapasite değişim Garantisi: Uyguladığınız elektrik panosunda problemin giderilememesi halinde hiçbir bedel ödemeden cihazı iade edebilir ya da kapasitesini değiştirebilirsiniz. İthal ürünlerde, cihazın ambalajını açtığınız anda iade etme ya da ürün değişimi yapılabilmesi mümkün değildir.

BAZI REFERANSLARIMIZ

Pano Soğutma veya Asansör Soğutma Hizmeti Verdiğimiz Firmalar